Адвокат Савченко: Російський суд дасть Надії великий термін

Адвокат Марк Фейгін, який захищає народного депутата, українську льотчицю Надію Савченко, заявив, що українку засудять і дадуть їй великий термін за гратами у Росії
Depo.Влада
25 липня 2015 10:10
ФОТО: depo.ua
Адвокат Савченко: Російський суд дасть Надії великий термін
Адвокат Савченко: Російський суд дасть Надії великий термін

Про це він написав у своєму мікроблозі у Twitter, передає depo.ua.

"Дивлюся, напередодні суду над Савченко Кремль запустив стару, добре знайому, пропагандистську машинку: не суд у нас поганий, а адвокати погані. Застерігаю всіх (особливо українців) від ілюзій, які вселяють надію на те, що "суд у всьому розбереться", і мовляв, Савченко виправдають", - зазначив Фейгін.

З його слів, у Росії немає незалежного суду. "Судова система РФ - похідна авторитарної влади, органічний придаток репресивного механізму держави", - додав він.
"Савченко засудять, дадуть великий термін. І обвинувальний вирок у цій політичній справі не є результатом змагального процесу. Нинішня судова система модифікувалася від класичного сталінського механізму в бік, який більше нагадує ранню нацистську Німеччину", - написав Фейгін.

"Врятувати Надію Савченко вдасться лише під міжнародним політичним тиском, жодного іншого способу тут немає", - зазначив адвокат.

Мітки: суд, Савченко