Адвокат Савченко: Прокурор навіть не намагається знайти правдоподібних свідків

Захист української льотчиці Надії Савченко стверждує, що російський суд не зважає на очевидну абсурдність свідчень з боку обвинувачення
Depo.Влада
30 вересня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua

Про це  адвокат Ілля Новіков повідомив журналістам у середу в суді, де розглядається справа Савченко, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

За його словами, адвокатська група Савченко здивована, що "заради такої "парадної" справи слідство так і не змогло підчистити процесуальне сміття".

Зокрема, він зазначив, що в середу передбачалося допитати двох потерпілих з родини Талалаєвих, житло яких постраждало під час обстрілу 17 червня минулого року.

"Однак це не було зроблено з тієї причини, що показання цих потерпілих слово в слово повторюють показання свідків допитаних напередодні Галини Дмитрієвої і Елли Бурики", - зазначив він.

Він припустив, що держобвинувачення протягом декількох днів буде зачитувати свідчення свідків і потерпілих з матеріалів кримінальної справи, "щоб приспати пильність учасників процесу".

Разом з тим він упевнений, що "це монотонне читання буде перериватися раптовим допитом свідків".

Нагадаємо, під час засідання суду у справі Савченко 29 вересня адвокати звернули увагу судді на те, що свідки Дмитрієва та Бурика дали практично ідентичні свідоцтва.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар"  влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України.  10 червня Московський міський суд продовжив арешт Савченко до 30 вересня 2015 року. Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua