Адвокат Савченко написав листа Путіну

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін звернувся з відкритим листом до президента Росії Володимира Путіна з закликом звільнити всіх українських політв'язнів
Depo.Влада
30 травня 2016 10:02
ФОТО: depo.ua

Відповідного листа Фейгін розмістив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Обставини помилування Савченко і подальший її обмін на Єрофєєва і Александрова 25 травня 2016 року вселили певні надії на вирішення ситуації з іншими засудженими українськими громадянами, що залишаються на Росії. Серед них: Юрій Солошенко, Геннадій Афанасьєв, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Олексій Чирній, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Валентин Виговський, Сергій Литвинов, Хайсер Джемілєв, Олександр Костенко і ряд інших", - написав адвокат.

Він зазначив, що всі ці справи політично вмотивовані та сфальсифіковані.

"Зрозуміло, все це наслідки дій нашої країни на Сході України і в Криму. Адже поява цих українців в російських в'язницях (вивезених насильно, заарештованих і притягнутих до кримінальної відповідальності) має політичні причини. Процесуальна форма була лише фасадом рішення амбітних політичних завдань вищого керівництва країни. Справа Надії Савченко неупереджено і невідворотно це довело. Хіба ні?" – йдеться у зверненні.

Фейгін наголосив, що насильне утримання у російських в'язницях українських політв'язнів – це ганьба для Росії.

"Наявність політв'язнів на Росії - це ганьба для країни, яка вважає себе цивілізованою. Таким же ганебним фоном війни на Донбасі стала шалена українофобія у вітчизняних ЗМІ, розв'язана на догоду інтересам влади і з прямого їхнього потурання. Потворна ця пропаганда стала додатковим мотивом для знущань над українськими політв'язнями в російських в'язницях. Безсумнівно, в Ваших можливостях нарешті вже позбавити від подібних речей російське суспільство.

Звертаюся до Вас із закликом відпустити (обміняти), прямо тепер, вищевказаних громадян України і тим самим закінчити все це", - написав Фейгін.

Адвокат Савченко написав листа Путіну - фото 1

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада