Захист Савченко очікує її передачу Україні протягом півроку

Українську льотчицю, народного депутата Надію Савченко, яка знаходиться під незаконним арештом в Росії, можуть повернути в Україну протягом півроку
Depo.Влада
1 жовтня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це розповів один із адвокатів Савченко Микола Полозов, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Зараз з'являються новини про видачу Надії Савченко Україні, але про виправдовувальний вирок мови не йде. Тримати її в Росії немає сенсу. Ціль була провести показовчий суд, засудити та видати, а в Україні її обрали депутатом Верховної Ради та делегатом ПАСЄ, тому її неможливо притягнути до кримінальної відповідальності", - розповів Полозов.

Він вважає, що Україна заради Савченко погодиться на будь-які умови. "Але як тільки Надія Савченко опиниться в безпеці, її відразу можуть відпустити. Вважаю, це може статися протягом півроку", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, сьогодні Мінюст Росії заявив, що питання можливої видачі Надії Савченко може обговорюватися з обов'язковою умовою визнання Україною рішення російського суду і гарантій покарання на батьківщині.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. 10 червня Московський міський суд продовжив арешт Савченко до 30 вересня 2015 року. Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.