Адвокат Савченко: Ми з Надією говоримо українською, щоб не підслуховували охоронці

Ілля Новіков – один із трьох російських адвокатів українки Надії Савченко – викликав особливу увагу користувачів соціальних мереж не тільки завдяки професійній діяльності, а й через відмінне володіння українською мовою
Depo.Влада
8 жовтня 2015 08:30
ФОТО: depo.ua

Як розповів адвокат, українську мову він почав вчити ще задовго до того, як взявся захищати Надію Савченко, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Я справді самотужки її вивчив. Просто колись вирішив, що я хочу розмовляти українською, що я хочу знати цю мову. То було кілька років тому, не було ніяк пов'язано з цією справою.

Але нам було дуже зручно, тому, що коли нам із Надією доводиться розмовляти в присутності когось із охоронців, наприклад, коли вона була в лікарні під час голодування, там немає умов для того, щоб забезпечити конфіденційність бесіди ув'язненого з адвокатом, то ми розмовляли українською. Ми й так часто розмовляємо українською, щоб нас просто ніхто не підслуховував, а якщо і підслухав, то щоб йому важко було зрозуміти, що ми кажемо", - розповів Новіков.

Читайте також: Адвокат Савченко довів до екстазу соцмережі своєю українською мовою (ВІДЕО)

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.