Адвокат Савченко довів до екстазу соцмережі своєю українською мовою

Соцмережі вибухнули захватом від української мови москвича Іллі Новікова - адвоката, який захищає українську льотчицю Надію Савченко в суді
Depo.Влада
6 жовтня 2015 18:21
ФОТО: depo.ua

Адвокат Ілля Новіков коментар дав українському телеканалу українською мовою.

Пост журналіста Олександра Міхельсона в "Фейсбуці", в якому він розповів про українську мову Новікова вже зібрав майже 4,5 тисяч лайків і понад 350 репостів.

"Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков, уроджений москвич, щойно в телевізорі говорив українською. Авжеж, я теж уже читав, що він "самостійно вивчив українську". Але, чуваки, я не чекав, що він реально нею розмовляє! З паузами - але без русизмів і практично без акценту! Надєюсь, мораль понятна всєм", - написав він.

Повідомлення Міхельсона продублював і радіоведучий Дмитро Чекалкін, додавши до нього фотографію Новікова в вишиванці. Пост зібрав ще понад 14,5 тисяч лайків і майже 2,5 тисяч репостів.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

В суді Савченко представляють адвокати Марк Фейгін, Микола Полозов і Ілля Новіков.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.