Адвокат розповів, хто робив "психологічну експертизу" Савченко

Захист української льотчиці Надії Савченко оприлюднив документи, що свідчать про відсутність кваліфікації у так званих "експертів", що проводили психологічно-лінгвістичну експертизи
Depo.Влада
3 листопада 2015 18:50
ФОТО: depo.ua

Про це розповів  в "Твіттері" адвокат Ілля Новіков, передає depo.ua.

За словами адвоката Іллі Новікова, вся експертиза полягала в тому, що фахівці з Обнінського інституту атомної енергетики дивилися відео допиту і тут же вирішували, в чому Савченко зізналася і де говорила правду або неправду.

"Експертизу проводили дві жінки, одна з яких працює психологом в ядерному інституті в Обнінську. Ось ці жінки ... вміють з відеозапису визначати, правду каже людина чи ні. А ще вони вміють за тією ж записи визначати, в чому людина зізнався. Ось нам зараз сказали, що Савченко зізналася в тому, що вона корегувала вогонь. Ось вона в суді не зізналася, а на відео зізналася. І жінки це знають", - сказав Новіков.

За його словами, під час допиту Савченко лише описувала, як йшла по дорозі, виглядаючи бронетехніку противника, і як говорила по телефону, щоб артилерія не стріляла по дорозі.

"З усього цього взяти фразу тут, фразу там - і виходить, що вона зізналася. Це - пекло ... Нам цікаво показати, як працюють ці люди. Ми звичайно ставимося до цього спокійно, тому що алібі Савченко забезпечується цілком об'єктивними даними, які не залежать від свідків", - підкреслив адвокат.

Як повідомлялось, в суді над українською льотчицею Надією Савченко у російському Донецьку обвинувачування зачитувало результати "психологічної і лінгвістичної" експертиз, які нібито доводять її вину.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" минулого літа потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Їй загрожує до 25 років ув'язнення

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада