Адвокат розповів подробиці "тортур" над "убивцями Бузини"

Захисники підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Дениса Поліщука і Андрія Медведька заявили, що правоохоронці вчора вдалися до катувань і розповіли подробиці
Depo.Влада
13 липня 2016 13:51
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу розповів адвокат Олександр Дульський, передає depo.ua.

"З’явившись вчора, чотири адвокати, які здійснювали захист Медведька і Поліщука, були повідомлені електронними листом з неофіційного сайту прокуратури для процесуальних дій у допиті. Нас запрошено добровільно відібрати біологічні зразки. Ми прибули і заявили почули, що від наших довіритель, за постановою прокурора, мають відібрати кров, слину та спідню білизну", – сказав адвокат.

Захисники тоді повідомили, що терміни досудового слідства (12 місяців з дня оголошення про підозру) вийшли і Медведько та Поліщук не мають статусу підозрюваних і не мають брати участь у жодних процесуальних діях.

Дульський також додав, що став свідком насильства над колишніми
клієнтами: "Медведько і Поліщук по черзі були повалені на землю під крики, що їх катують".

Вони вимагали присутності адвоката Андрія Федура, бо, за словами Дульського, від послуг інших адвокатів вони відмовилися.

Адвокат уточнив, що "зовнішня сторона пальця торкалася зовнішньої сторони долоні", коли "експерт лезом пробив пальця і відбирав кров" у колишніх підозрюваних у вбивстві Бузини.

Нагадаємо, що скандального проросійського письменника і публіциста Олеся Бузину вбили 16 квітня 2015 року. Майже відразу слідство вийшло на Поліщука і Медведька, і вони були затримані за два місяці.  Врешті-решт підозрюваних відпустили під домашній арешт.

12 липня правозахисники, адвокати і народний депутат Ігор Луценко заявили про побиття Медведька і Поліщука під час і після затримання. У ГПУ заявили, що правоохоронці "коректно" відбирали кров у них для аналізу ДНК.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад