Адвокат розповів, чому Клюєва так тягне за кордон

Народний депутат Сергій Клюєв хотів вилетіти до Австрії, бо його там чекали захисники і представники Єврокомісії
Depo.Влада
9 червня 2015 23:28
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат Юрій Сухов в ефірі "5 каналу", передає depo.ua.

Відповідаючи на запитання про місцезнаходження Клюєва, адвокат зазначив, що не уповноважений коментувати таку інформацію і "пов'язаний адвокатською таємницею". Він зауважив, що ніхто не мав права обмежувати свободу пересування Клюєва.

Адвокат нагадав, що 5 червня мало бути ухвалено рішення Європейської комісії про накладення або зняття персональних санкцій з Клюєва.

"Природно, він, захищаючи свою позицію, хотів зустрітися з представниками Єврокомісії. Мало того, його в Австрії чекали адвокати. Стаття 55 Конституції дає право будь-кому захищатися, а його право захисту 3 червня було обмежено, оскільки йому не дали висловити свою позицію перед засіданням комісії", - зазначив адвокат.

Сухов наголосив, що за законом Генеральна прокуратура не має права звертатися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Клюєва, бо для цього необхідно спочатку отримати дозвіл на це Верховної Ради.

Нагадаємо, сьогодні генеральний прокурор України Віктор Шокін повідомив, що його відомство оголосило Сергія Клюєва, який звинувачується у шахрайстві, в міжнародний розшук.

8 червня на сайті МВС була оприлюднена інформація про оголошення в розшук позафракційного депутата Сергія Клюєва. Однак згодом в СБУ повідомили, що ця інформація є технічною помилкою.