Адвокат пояснив, чого Мартиненко не прийшов на допит у НАБУ

Допит колишнього депутата від "Народного фронту" Миколи Мартиненка перенесено на 18 січня
Depo.Влада
11 січня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Національного антикорупційного бюро.

За словами адвоката Юрія Грабовського, поважна причина відсутності його клієнта – запланована зустріч із прокурором у місті Берн, Швейцарія.

Зокрема, у клопотанні представника Мартиненка до НАБУ про відкладення слідчої дії (допиту) зазначається, що 7 січня 2016 року його клієнт отримав листа від швейцарських адвокатів про необхідність прибути до Берна для участі у зустрічі із прокурором.

"Вказана зустріч запланована на 12 січня. Виходячи з цього швейцарськими адвокатами Мартиненка на 11 січня 2016 року було призначено зустріч для узгодження правової позиції. Таким чином він не має змоги прибути на допит в якості свідка з поважних причин і просить призначити допит на 19 січня 2016 року", - каже адвокат.

Враховуючи те, що візит Мартиненка до Швейцарії стосується тієї ж справи, яку розслідує НАБУ, у бюро було прийнято рішення про перенесення допиту по двох кримінальних провадженнях на понеділок, 18 січня 2016 року.

Водночас у НАБУ зазначили, що у разі, якщо Мартиненко не з’явиться на допит втретє без поважної на те причини, НАБУ, відповідно до 139 статті Кримінально-процесуального кодексу України, розглядатиме можливість застосування примусового приводу.

Нагадаємо, що колишній народний депутат фракції "Народний фронт" Микола Мартиненко знову не з’явився на допит до Національного антикорупційного бюро.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада