Адвокат: Перспектива обміну Савченко дозволить засудити її "на полную катушку"

Перспектива обміну Надії Савченко дозволить засудити її "на полную катушку"
Depo.Влада
7 вересня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua

Таку думку у своєму "Твіттері" висловив адвокат українки Марк Фейгін, передає depo.ua.

Фейгін вважає, що процес переговорів, що передує обміну Савченко, став більш інтенсивним, і оцінює перспективи обміну як непогані.

"Публічно і Київ, і Москва роблять заяви про можливість обміну Савченко на військовослужбовців Єрофєєва і Александрова. Це добре", - вважає Фейгін.

"Втім, неминучість такого обміну дає зайвий привід Кремлю дати Савченко "на повну котушку". Все одно ж змінювати", - додав адвокат.

Нагадаємо, раніше у Мін'юсті Росії висловили позицію, що питання обміну офіцерів ГРУ на українську льотчицю Надію Савченко треба узгоджувати по дипломатичних каналах.

В свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін відзначив, що це позитивний сигнал з боку Росії та не виключав обміну заарештованих військових ГРУ Генштабу Збройних сил Росії Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на Савченко, режисера Олега Сенцова та інших політичних в'язнів в Росії

"Я не буду займатися інтерпретацією сигналів російського Мін'юсту. Я думаю, що ми повинні зробити все для того, щоб звільнити Надю, Олега і всіх політичних в'язнів. Якщо для цього потрібно буде йти шляхом переговорів щодо обміну (ГРУ-шників - ред.), ми будемо дивитися на ці можливості ", - сказав Клімкін.

Більше новин про політику читайте у розділі Влада.depo.ua.