UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Адвокат Найєм не захищатиме підозрюваного у вбивстві Шеремета

Адвокат Масі Найєм і його юридичне об'єднання "Міллер" не захищатиме підозрюваного вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка
 

Про це йдеться у заяві об'єднання "Міллер" на сторінці фірми у Facebook, передає Depo.ua.

"Журналіст та один із керівників "Української правди" Павло Шеремет був добрим товаришем засновника компанії "Міллер" Масі Найєма, що унеможливлює захист інтересів будь-кого з підозрюваних у цій справі адвокатами об`єднання через правовий та етичний конфлікт інтересів", — наголошується у повідомленні.

Також зазначається, що адвокати "Міллер" не входили у справу на стороні захисту, а лише забезпечили дотримання закону під час обшуків у Антоненка. Він звернувся до компанії за правовою допомогою під час обшуку та вручення йому підозри.

"На цьому участь адвокатів "Міллер" у справі вбивства Павла Шеремета вичерпано і є неможливою надалі", — додали у компанії.

Нагадаємо, 12 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поліція затримала фігурантів справи Павла Шеремета.

Правоохоронці розповіли, як серед чотирьох версій причин вбивства журналіста Павла Шеремета слідство обрало одну – дестабілізацію ситуації в Україні шляхом вбивства відомої особи.

Поліція зафіксувала ще два злочини із вибуховими пристроями, схожими на той, яким підірвали журналіста Павла Шеремета. 

Слідство оприлюднило список підозрюваних і назвало тих, хто закладав вибухівку під машину Шеремета.

У підозрюваного у вбивстві Шеремета "Бучі" раніше замовляли вибухівку для замовного убивства.

Також правоохоронці оприлюднили розмови ветеранки АТО Інни Грищенко "Пуми" щодо одного з учасників.

Волонтерка Юлія Кузьменко хотіла зробити зі Звіробій Жанну д'Арк, вбивши її, або викравши її дітей.

У волонтерки Юлії Кузьменко, яку підозрюють у співучасті у вбивстві Павла Шеремета, проходить обшук.

Також пройшли обшуки у АТОвця Андрія Антоненка на вулиці Старовокзальній у Києві.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Згодом стало відомо, що слідство на 90% знає, хто виконавці.

Читайте також: Розмитий мотив і ветерани: До яких наслідків призведе розкриття вбивства Шеремета

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme