Адвокат: НАБУ погрожувало мені зброєю і продовжує терор проти адвокатів

Адвокат Ігор Черезов став черговим адвокатом, проти якого НАБУ застосувало фізичну силу і перешкоджало його професійній діяльності
Depo.Влада
9 липня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Черезов вказав, що "НАБУ в черговий раз перешкоджало адвокату в здійсненні його професійної діяльності, погрожуючи зброєю, не допускало для участі в обшуку в офісному приміщенні, де, як вирішило бюро, знаходиться також кабінет екс-депутата Миколи Мартиненка. Однак, формально цей обшук Миколи Мартиненка не торкався. Постанова була виписана на обшук за адресою, де знаходиться цілий ряд підприємств (заступник керівника одного з них є моїм клієнтом). А підстава для обшуку взагалі абсурдна - нібито "проведення зустрічей" (!) за цією адресою. Так НАБУ далеко піде - на черзі ресторани, кафе, бари, генделики".

Адвокат припустив, що "шукали що-небудь проти Мартиненка. Хоча НАБУ влаштувало обшук через 7 місяців (!) після того, як він добровільно відмовився від депутатського мандата. Обшукували навіть кімнату прибиральниці. Але проти Мартиненка нічого не знайшли".

"Коли я прибув на місце обшуку, НАБУ вже влаштувало там класичне "маскі-шоу". І в грубій формі відмовився мене пропускати, хоча у мене були для цього всі повноваження як адвоката. У відповідь "зелені чоловічки", в масках, не показуючи документів, погрожували мені зброєю і із застосуванням сили виштовхали з приміщення. Я зміг потрапити туди тільки за допомогою телебачення, яке приїхало брати у мене коментарі по побиттю інших адвокатів. Сподіваюся, на місці обшуку нічого не підкинули - від НАБУ вже всього можна очікувати", - заявив Ігор Черезов.

На його думку, "плювати на закон в НАБУ вже увійшло в звичку. Все в традиціях часів Януковича. НАБУ швидко перетворилося в прогнилу структуру, яка починає дискредитувати Україну. Звідси терор проти адвокатів, вибивання свідчення у свідків, які є абсолютно сторонніми людьми. Далі - фабрикація кримінальних справ, як в якій-небудь банановій республіці? Перейменування в "Беркут"? Розстріли ???", - обурився адвокат.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада