Адмінсуд поновив на посаді люстровану главу ДФС Києва

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді люструвати главу ДФС Києва Людмилу Демченко
Depo.Влада
30 січня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявляє голова люстраційного департаменту Мін'юсту Тетяна Козаченко у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Вітаю" всіх з досягненнями верховенства права та справедливості. Людмила Демченко знову головний податківець столиці - начальник ГФС Києва: поновлена ​​на посаді. Особистість, яка знаходиться в люстраційному державному реєстрі, знову можемо спостерігати на посади. "Непотоплювані", - пише Козаченко.

При цьому вона відзначає, що таке рішення прийняли судді Окружного адмінсуду Ігор Качур, Володимир Келеберда, Віктор Данилишин. "Спасибі" Козаченко також говорить і главі ГФС Роману Насірова.

"Був дуже оперативний суд, де судді порушили справу і провели 2 засідання - все за 4 робочих дня. Причому Демченко і ДФС України (контора, з якою вона судиться) до суду не прийшли, а просили суддів написати рішення без їхньої участі, найгуманніший український суд це і зробив. Роман Насиров (голова ДФС), Ніна Южаніна (Голова комітету ВР з податкової і митної політики, "БПП", Демченко була її помічницею до призначення) особисто потребують кадрах Януковича-Клименко або потрібно брати вище? ", - додала Козаченко.

Адмінсуд поновив на посаді люструвану главу ДФС Києва - фото 1

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада