ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Адміністрація Медведчука змусила продюсерів фільму "Стус" викинути сцену суду, - актор

Віктор Медведчук натис на продюсерів фільму про Василя Стуса, щоб вони вирізали із сценарію епізод із судом, де він, будучи адвокатом Стуса, зганьбився своєю позицією

Depo.Влада
10 серпня 2018 18:27
ФОТО: depo.ua

Про це у Facebook написав актор Геннадій Попенко, передає Depo.ua.

"Проходячи кастинг на фільм "Стус", я читав сценарій до фільма. У ньому була сцена останнього суда над Стусом. Саме того суда, що його Стус та українська інтелігенція не визнавали, але адвокат Стуса, товариш Медведчук, визнав не лише суд, а й Стусову "провину". Хід справжнього адвоката-захисника. А потім було останнє заслання Василя Стуса, із якого він не повернуся. Український класик помер у радянському таборі лише за 6 років до здобуття Україною незалежності", - повідомив Попенко.

"Нещодавно, у коментах під постом Мирослава Латика побачив, що сцени суду вже немає у фільмі. Запитав про це у акторів, що грають у фільмі. Вони підтвердили, що сцени суду вже немає. Її прибрали зі знімального графіка, нікого не попередивши. Навіть такого персонажа, як Медведчук, у фільмі вже немає. Проте кастинг на нього був, актора було знайдено і він готувався до зйомок", - поінформував актор.

Зі слів учасників знімального процесу, "продюсерам подзвонили з адміністрації Медведчука" і сказали, що, якщо вони хочуть дозняти картину, не хочуть провокацій, то потрібно прибрати сцену суду над Стусом.

Нагадаємо, що саме Віктор Медведчук був адвокатом Василя Стуса і на суді над поетом не захищав його, а заявив, що визнає вину Стуса.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада