Адміністрація Медведчука змусила продюсерів фільму "Стус" викинути сцену суду, - актор

Віктор Медведчук натис на продюсерів фільму про Василя Стуса, щоб вони вирізали із сценарію епізод із судом, де він, будучи адвокатом Стуса, зганьбився своєю позицією

Про це у Facebook написав актор Геннадій Попенко, передає Depo.ua.

"Проходячи кастинг на фільм "Стус", я читав сценарій до фільма. У ньому була сцена останнього суда над Стусом. Саме того суда, що його Стус та українська інтелігенція не визнавали, але адвокат Стуса, товариш Медведчук, визнав не лише суд, а й Стусову "провину". Хід справжнього адвоката-захисника. А потім було останнє заслання Василя Стуса, із якого він не повернуся. Український класик помер у радянському таборі лише за 6 років до здобуття Україною незалежності", - повідомив Попенко.

"Нещодавно, у коментах під постом Мирослава Латика побачив, що сцени суду вже немає у фільмі. Запитав про це у акторів, що грають у фільмі. Вони підтвердили, що сцени суду вже немає. Її прибрали зі знімального графіка, нікого не попередивши. Навіть такого персонажа, як Медведчук, у фільмі вже немає. Проте кастинг на нього був, актора було знайдено і він готувався до зйомок", - поінформував актор.

Зі слів учасників знімального процесу, "продюсерам подзвонили з адміністрації Медведчука" і сказали, що, якщо вони хочуть дозняти картину, не хочуть провокацій, то потрібно прибрати сцену суду над Стусом.

Нагадаємо, що саме Віктор Медведчук був адвокатом Василя Стуса і на суді над поетом не захищав його, а заявив, що визнає вину Стуса.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна