Аброськін: Донецькі міліціонери, що підтримували "ДНР", не витримують і повертаються в Україну

Багато донецьких правоохоронців, які більше року тому перейшли воювати на бік бойовиків, не витримали і повертаються на територію України
Depo.Влада
23 вересня 2015 22:46
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив голова управління Міністерства внутрішніх справ В'ячеслав Аброськін, передає depo.ua.

"У 2014 році на бік бойовиків перейшло чимало донецьких міліціонерів, як діючих, так і відставників-пенсіонерів. Через рік, частина з них, не витримавши "тягот служби у терористів", звертаються в органи внутрішніх справ на підконтрольній території Україні і пишуть заяви-визнання. Інші ж продовжують "служити в поліції ДНР" або воювати на боці бойовиків у складі бандформувань "Схід", "Спарта" і т. д", - розповів він.

При цьому Аброськін зазначив, що один з таких - Андрій Святенко, 1971 року народження, "командир артбатареи "Акацій" НВФ "Восток".

"З 1996 року служив в органах внутрішніх справ України на різних посадах, звільнений за власним бажанням 15 квітня 2004 року з посади оперуповноваженого відділу БНОН Донецького ГУ. На боці бойовиків воює з липня 2014 року. За наявною інформацією, пройшов підготовку в спеціальних таборах Російської Федерації. В даний час ця "батарея" базується в Макіївці, район селища Батман", - уточнив він.

Крім цього він уточнив, що "матеріал по ньому зібраний і цей "вояка" вже знаходиться в розшуку. І така робота ведеться по кожному зраднику-бойовика".

Більше про події на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.