Абромавичус заявив, що Саша Боровик - нероба і політикан

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус уточнив, що звільнений з міністерства Саша Боровик не пройшов спецперевірку в тому числі через те, що його документи були загублені при пересиланні поштою
Depo.Влада
27 травня 2015 14:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді".

На думку Абромавичуса, Боровик переслідував кар'єрні і піарні цілі:

"Як ви бачите, виходячи з останніх подій, швидше за все, у Саші було якесь незадоволене бажання йти в політику, чого, в принципі, у мене та інших членів команди зовсім немає. Ось це бажання вийти на медіа, спілкуватися з різними політичними партіями, робити якісь прес-релізи. Тому якщо це була одна з його цілей - побажаємо йому успіху. Він, звичайно, людина з цікавим минулим, але в міністерстві все-таки потрібно пахати", - зазначив Абромавичус.

За його словами Боровик за час перебування в міністерстві не зробив нічого.

"На жаль, нічого. Це теж було однією з причин, чому його довелося звільнити".

На запитання, чи знав міністр про те, що Боровик навчався в школі КДБ 4 роки, а потім підробивши документи, втік до Праги до його призначення в міністерство, Абромавичус відповів:

"Я знав деякі уривки з цього. Тому що я зазвичай питаю людей про те, чи є у них якісь скелети в шафі. Він точно не сказав, що там навчався. Просто згадав, що був якийсь літній табір, і коли він зрозумів, чим там пахне, що вербувати хочуть, то відразу втік. Цю ж історію він розповів Міністерству юстиції.

Звичайно, ми очікували, що при спецперевірці все з'ясується. Якщо є у людини якісь старі неправильні зв'язки, то вони повинні були проявитися. Спецслужби повинні працювати в цьому напрямку, але Саша так і не почав проходити спецперевірку.

І про тата (який працював у КДБ Львівської області - ред.) Саша не згадував - про нього я дізнався тільки в день догляду Саші, і це тільки додало впевненості моєму рішенню ", - сказав Абромавичус.

Нагадаємо, що після двох місяців роботи в уряді, Саша Боровик заявив, що покидає Кабмін через конфлікт із Арсенієм Яценюком.

Після цього у Мінекономіки заявили, що Боровик не був остаточно призначений на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України.

"Пан Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", - пояснили у відомстві.

Сам Боровик раніше заявляв, що покидає Кабмін через конфлікт із Арсенієм Яценюком.