Абромавичус розповів, чи залишиться в уряді, якщо Кононенка позбавлять мандата

Міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус заявив, що позбавлення мандата з народного депутата, заступника керівника фракції БПП Ігоря Кононенка не вирішить проблем системи, частиною якої він не хотів би бути
Depo.Влада
3 лютого 2016 19:52
ФОТО: depo.ua

Таку думку, як передає depo.ua, він висловив в інтерв'ю виданню "Новое время".

За його словами, Кононенко є лише однією з діючих осіб корупційної системи, оскільки корупція зберігається не лише у держкомпаніях, але і в судах, прокуратурі, фіскальній службі.

"Найпростіша вимога – бізнес хоче отримати свої гроші назад, дайте вчасно, у повному обсязі повертати ПДВ і без відкату. Це базові речі", - наголосив міністр.

За словами Абромавичуса, щоб змінити корупційну систему, потрібно призначити на дуже відповідальні посади декількох людей, які хочуть її зламати.

Нагадаємо, що сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки Абромавичус назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою міністра економіки Айвараса Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Зазначимо, президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом. Під час зустрічі президент висловився за те, щоб Абромавичус залишився на посту міністра.