Абромавичус пропонує Яресько очолити уряд, - ЗМІ

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус пропонує міністру фінансів Наталії Яресько очолити український уряд, оскільки вона не має будь-яких зв'язків з українськими олігархами і впливовими політиками
Depo.Влада
5 лютого 2016 18:51
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю Associated Press, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Всі згодні з тим, що після такого «холодного душу» (викликаного відставкою Абромавичуса - ред.), з'явилася можливість вимагати від політичних еліт прискорення реформ. Ми або в двох кроках від прориву, або в двох кроках від провалу", - сказав Абромавичус.

Він підкреслив, що уряд має очолити Наталія Яресько, оскільки у неї "немає темних зв'язків з українськими олігархами".

Раніше depo.ua повідомляв, що Абромавичус згоден повернутися в уряд лише в разі виконання двох його умов.

Нагадаємо, відставка Абромавичуса викликала дуже гостру реакцію з боку ділових кіл та дипломатичного співтовариства, як в Україні, так і в країнах "Великої сімки". Свою стурбованість щодо ситуації в українському уряді ситуацією висловили представники Держдепартаменту США і МВФ.

Довідка: 3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Більше новин політики читайте на Depo.Влада