Абромавичус не захотів приходити на засідання Антикорупційного комітету Ради

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус відмовився прийти на засідання Комітету ВР з питань запобігання протидії корупції, бо не вірить у ефективність боротьби з корупцією в Україні
Depo.Влада
11 лютого 2016 11:58
ФОТО: depo.ua

Про це на початку засідання комітету заявив голова комітету Єгор Соболєв, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми запрошували Айвараса Абромавичуса офіційним листом. Я написав йому кілька смс. Ідея була в тому, щоб він розповів не тільки про Кононенка, а й про всіх людей, яких він бачив, які намагаються "доїти" державу. Він відповів, що, оскільки він не бачить жодного випадку притягнення до відповідальності корупціонерів в Україні, він у це не вірить",- сказав Соболєв.

Голова комітету додав, що це його право, оскільки "ми не правоохоронний орган, і він не зобов'язаний нам давати свідчення".

Водночас Соболєв повідомив журналістам, що вчора члени антикорупційного комітету в закритому режимі зустрічалися з директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником і обговорювали розслідування резонансних справ.

"Ми побачили, що в НАБУ є всі можливості, і всі відкриті провадження вже розслідуються для того, щоб розібратися і в цій історії" - зазначив Соболєв.

Нагадаємо, 8 лютого в НАБУ відбувся перший допит Абромавичуса. За словами міністра, він прийде ще мінімум на три допити у справі щодо заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенко, якого Абромавичус звинувачує у корупції.

3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку.  Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив і додав сам і подав заяву в НАБУ з проханням покарати винних у цій справі

Більше новин політики читайте на Depo.Влада