Абромавічус назвав людину, яка "добила" його намаганнями стати заступником

Ім'я людини, що прагнула влаштуватися зі "згоди" Адміністрації президента заступником міністра економічного розвитку і торгівлі та контролювати "Нафтогаз" і інші держпідприємства, - Андрій Пасишник
Depo.Влада
7 лютого 2016 22:27
ФОТО: depo.ua

Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень вперше публічно заявив міністр економрозвитку Айварас Абромавічус, передає depo.ua.

Саме дії цієї людини стали "останньою краплею", після чого міністр заявив про свою відставку, підкреслюючи, що не може самостійно подолати корупційну машину. Абромавічус зазначив, що Пасишник є "людиною" народного депутата Ігоря Кононенка.

"Приходив пан Пасишник. Тобто його охорона принесла в приймальню документи на прийом на роботу. Хоча я йому сказав, що я не збираюся ніяких кадрових призначень робити до того, як буде зрозуміло, в якому складі далі буде рухатися Кабінет міністрів. Але він дав мені зрозуміти СМСками (скріншоти збережені), що його кандидатура схвалена нагорі. Я запитав, хто конкретно взяв його в свою команду, він назвав Ігоря Кононенка. І після цього мені подзвонили з Адміністрації президента і сказали, що обов'язково в середу потрібно вносити цю кандидатуру на призначення. У підсумку я попросив звільнити мене з цієї посади ", - сказав Абромавічус.

Раніше Абромавічус публічно назвав тільки одне прізвище - близького до президента Ігоря Кононенка. Ім'я людини, яка дзвонила з Адміністрації президента, Абромавічус називати відмовився. 

Читайте також: Абромавічус поставив собі "добре" за роботу в Кабміні

Більше політичних новин читайте на