Абромавичус каже, що не піде у нову партію Саакашвілі

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус, який подав у відставку, запевняє, що не буде займатися політикою та не проводив із головою Одеської облдержадміністрації Михайлом Саакашвілі таємних переговорів щодо участі в новому політичному проекті
Depo.Влада
8 лютого 2016 06:06
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, Абромавичус сказав у ефірі програми ТСН.Тиждень на каналі "1+1".

"Я зустрічався багато з ким, і з послами зустрічався, і з бізнес-спільнотою зустрічався, і так далі. Від Михайла Саакашвілі ніяких пропозицій не надходило.

Михайла Саакашвілі я призначив керівником Ради з реформи державних підприємств ще до призначення головою Одеської облдержадміністрації. Туди (в Раду) входять деякі представники міжнародних інвестиційних фондів, глава Варшавської біржі, інші керівники міжнародних компаній. Тобто наша спільна діяльність щодо державних підприємств уже триває багато місяців. Збиратися займатися політикою я не буду. Я не політик. Я прийшов як технократ-міністр прямо з приватного бізнесу і я хотів багато зробити. Ми тільки на півдорозі. Тому вважаю, що оцей "холодний душ" усе таки дасть можливість уже наступному уряду, більш технократичному, зробити те, що розпочате і ще недороблене", – сказав Абромавичус.

Нагадаємо, 3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку