900 "квадратів" у подарунок: який палац Кириленко нажив під Києвом (ВІДЕО)

У селі Іванковичі Васильківського району за 15 кілометрів від Києва є заміська резиденція колишнього міністра культури, а нині віце-прем'єра В'ячеслава Кириленка
Depo.Влада
1 грудня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua
900 "квадратів" у подарунок: який палац Кириленко нажив під Києвом (ВІДЕО)
900 "квадратів" у подарунок: який палац Кириленко нажив під Києвом (ВІДЕО)

За розмірами і архітектурою маєток він більше нагадує палац культури, повідомляє  Depo.ua  з посиланням на Hromadske.TV.

За даними ЗМІ, записана резиденція на дружину урядовця — Катерину Кириленко. Як зазначається у виписці з реєстру нерухомості у 2013-му році вона отримала в подарунок п'ять ділянок землі у Іванковичах.  

Разом ділянки утворюють єдиний масив на майже 80 соток. На цій землі і почали будувати "палац Слави". Він затуляє майже всю ділянку і що там ховається за ним можна розгледіти лише зверху. Тим паче, що маєток охороняє сторож, який нервується через камеру і погрожує спустити собаку на знімальну групу.

Маєток майже готовий, залишилося  закінчити частину робіт.  Площа будинку понад 900 квадратних метрів. За ним — штучна водойма. Далі — ділянка розширюється. Потім її перетинає струмок із двома містками. За ним земля піднімається кількома штучними ярусами зі сходами. І так до самого лісу, межа із яким прикрашена висадженими по периметру ялинками. 

Навіть, якщо не рахувати послуги ландшафтного дизайнера — і будинок і земля коштують чимало, каже Дени Седаков, експерт із нерухомості, лише за ділянку близько 400 тис. дол.

Згідно з реєстром прав на нерухоме майно, всю цю землю Катерина Кириленко отримала за договором дарування. Ім’я дарувальника невідоме.

Сам Кириленко не захотів давати коментар з цього приводу.

Важливо, що власниця заміських угідь Катерина Кириленко — зовсім не бізнесвумен, а викладачка Київського національного університету культури і мистецтв.

Нагадаємо, що соцмережі вже гнівно висміяли "революціонера" Кириленка за таку любов до розошів незрозумілого походження

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада