ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Європарламент одноголосно підтримав Україну в протистоянні з Росією

Україна нині має безпрецидентну підтримку в Європарламенті, зокрема щодо української зовнішньої політики, позиції щодо окупованих територій, протидії агресору в Криму та на окупованих територіях

Depo.
19 квітня 2018 05:29
ФОТО: depo.ua

Про розповів нардеп Микола Княжицький, співголова засідання комітету асоціації Україна-ЄС, яке відбулося в Страсбурзі, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Нам дуже приємна була повна підтримка української зовнішньої політики і української позиції щодо окупованих територій, протидії агресору в Криму та на окупованих територіях. Такої одноголосної підтримки, яка була на цьому засіданні, не було вже давно", - наголосив Княжицький.

За його словами, Україну підтримують не лише депутати Європейського парламенту, а й представники зовнішньополітичного офісу Європейської комісії.

"Тому ми сподіваємося на введення додаткових санкцій, на те, що ситуації з правами людини, політичними в'язнями-українцями і в Криму, і на території Російської Федерації буде надана належна оцінка і щодо тих людей, які були причетні до окупації українських територій або до порушення прав людини щодо українців, будуть введені санкції й ЄП буде свою позицію щодо Росії робити жорсткішою", - всазав Княжицький.

Щодо введення додаткових санкцій, за його словами, триває обговорення цього питання.

"У нас зараз йде дискусія, але ми бачимо, що європарламентарі підтримують цю ідею та обіцяють впливати на Єврокомісію для того, щоб і Європейський союз підтримав ті санкції, які ввели США, і пропрацювали свої санкції проти тих людей, які порушують українське законодавство або посягають на українську територіальну цілісність, або порушують права людини", - зазначив політик.

Він також наголосив на результативності роботи в рамках комітету асоціації, оскільки "ми навчилися разом працювати з європейськими партнерами, довели європейцям, європейському парламенту, європейському співтовариству, що український парламент, український уряд, українська влада можуть ефективно виконувати всі рекомендації Угоди про асоціацію".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада