20 "друзів" Онищенка: Нардеп божиться, що знає тільки трьох

Нардеп від "Волі народу" Олександр Онищенко заявляє, що з 20 осіб, які фігурують у справі проти нього знає, крім своєї матері, ще трьох людей
Depo.Влада
23 червня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

Так, на питання, які у нього стосунки з людьми, які фігурують в поданні генпрокурора, Онищенко відповів: "Там я знаю три людини... Так, маму. Там мій адвокат Олександр Сергієнко, Валерій Пісний та секретар.

Також Онищенко пояснив, яку роль відігравала його мати у бізнесі.

"Відповідно до вимог законодавства я передав раніше створений мною бізнес сім'ї. Пісний брав участь в технологічному процесі. Він займався тільки технологічним процесом", - сказав він.

Що ж до решти  з 20 осіб, які фігурують в поданні ГПУ, Онищенко заявив: "Я навіть їх прізвищ не знаю. Думаю, вони мене теж не знають. Там же написано, це якісь біржі з інших міст".

Нагадаємо, що 15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. В результаті було затримано 10 осіб, підозрюваних у причетності до газової схеми.

16 червня керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене із генеральним прокурором подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Онищенко, як одного з організаторів розкрадання державного газу.

19 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує Онищенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада