100 днів Кабміну: Яценюк задоволений, міністри відзвітують за два тижні

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк задоволений тим, що уряд, коаліція і президент України змогли створити єдину команду
Depo.Влада
12 березня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua
100 днів Кабміну: Яценюк задоволений, міністри відзвітують за два тижні
100 днів Кабміну: Яценюк задоволений, міністри відзвітують за два тижні

Про це він заявив під час публічного звіту про 100 днів діяльності уряду, передає depo.ua з посиланням на «РБК-Україна».

«Незважаючи на те, що іноді не всі члени парламентської коаліції підтримують навіть своїх членів уряду, але у нас є єдність, є можливість приймати необхідні закони, у нас є розуміння всередині парламентської коаліції, і цей уряд разом з коаліцією і разом з президентом України створили єдину команду», - заявив він.

За його словами, ця команда зіткнулася з неймовірними викликами і працює 24 години на добу 7 днів на тиждень.

«Команда робить усе, що в наших силах, для того, щоб фінансувати армію, економіку, провести реформу у віх сферах українського життя, виконувати угоду про європейську інтеграцію і спільно доборотися за наше майбутнє», - заявив Яценюк.

Глава уряду зазначив, що протягом двох тижнів усі члени Кабміну даватимуть тривалі прес-конференції.

«Щоб ви мали можливість поставити будь-які запитання, що турбують і непокоять українське суспільство. Відповідно, кожен член Кабінету Міністрів надасть як детальну інформацію, так і детальні відповіді», - заявив Яценюк.