10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка

Depo.ua вирішив зібрати цікаві факти з життя одіозного нардепа Олександра Онищенка. Тим паче, що його життя – набір різноманітних таємниць та скандалів
Depo.Влада
16 червня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка
10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка

1. Справжнє ім’я Олександра Романовича Онищенка – Олександр Раджабович Кадиров.

2. Батько нашого героя Раджаб Кадиров – людина відома. Але не в Україні, а на Середньому Сході, а точніше в Узбекистані. Протягом багатьох років він обіймав посаду голови пенітенціарної служби Узбекістану, паралельно знаходячись у кріслі міністра внутрішніх справ. Зараз він невиїздний з цієї країни, бо взяв на себе всю відповідальність за страшну різню в Андіжані в 2005 році, яка тільки офіційно забрала життя півтори сотні людей.

3. Онищенко закінчив Харківське вище училище тилу, при чому з поглибленим знанням двох мов. Це училище готувало, як тиловиків, так і прикордонників, які на той час входили в структуру КДБ. Після закінчення відразу поїхав служити в Західне угрупування.

4. Якщо вірити опублікованій у ЗМІ інформації, у 90-х нинішній нардеп був членом злочинної групи відомого київського авторитета "Киселя". Деякі ЗМІ вказують, що в ті буремні часи Кадиров був відомий як "Татарин", а за свою діяльність отримав три роки умовно. Варто зазначити, що Онищенко – майстер спорту з боксу.

5. З 1997 року займався різними видами бізнесу, в тому числі і газовими контрактами з середньою Азією, зокрема, Туркменістаном. За деякими даними, вже тоді для цього використовувалися різноманітні "прокладки", за допомогою яких відмивалися гроші.

10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка - фото 1

6. У 2013 році Онищенко купив у нинішнього нардепа Вадима Рабиновича київський футбольний клуб "Арсенал". За даними у ЗМІ, ця покупка обійшлася Онищенку в 20 мільйонів доларів. Втім, вже дуже скоро ця команда припинила своє існування через брак фінансування.

10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка - фото 2

Олександр Онищенко і Періс Хілтон

7. Основне хобі Онищенка – коні. Він є головою Федерації кінного спорту, а біля Жашкова він володіє кінним заводом. Сам Онищенко навіть брав участь у міжнародних змаганнях.

10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка - фото 3

Олександр Онищенко і Жан-Клод Ван Дамм

8. Онищенко - володар конкурсу “Місс Україна”. І він користується цим: навколо нього постійно крутяться дівчата модельної зовнішності. Зокрема, він зустрічався з українською моделлю Сніжаною Онопко. На грудень 2009 року у Онопко і Онищенка було призначено весілля, яке так і не відбулося. Пара розійшлася на початку 2010 року.

10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка - фото 4

Олександр Онищенко і Сніжана Онопко

9. Схоже, що найулюбленіше місце Онищенко – це Монако. Він там володіє нерухомістю і більше живе на Лазурному узбережжі, аніж в Україні.

10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка - фото 5

Олександр Онищенко і Франческа Версаче (в центрі)

10. З ім’ям Онищенка пов'язаний скандал з чартерним рейсом з Ніцци, який стався минулого року. Тоді на борту літака олігарха опинився чинний на той момент міністр екології Ігор Шевченко, який формально відносився до квоти "Батьківщини". В результаті, Верховна Рада звільнила Шевченка. З тих пір, а також після історії з намаганням проштовхнути у ВР законопроект про зниження рентної ставки на видобуток газу, який істерично лобіювала Юлія Тимошенко, Онищенка активно пов’язують з Юлією Тимошенко.

10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка - фото 6

Олександр Онищенко і Юлія Тимошенко

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада