07.06.2016: інформаційний день зрадофіла

От так виглядає інформаційний день зрадофіла (до вечора може будуть нові історії)
Depo.Влада
7 червня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua
07.06.2016: інформаційний день зрадофіла
07.06.2016: інформаційний день зрадофіла

Група активістів громадських організацій переселенців сьогодні пікетувала Кабмін з вимогою негайно розглянути постанову 509, яка унормовує соцвиплати біженцям. Найцікавіше в цій історії те, що три дні тому всі знали, що завтра на Кабміні ця постанова буде затверджена.

Сьогодні Саакашвілі виїхав на 38 км дороги Одеса-Рені, щоб заявити, що ввечері він їде в Київ вибивати 40 млн на цю дорогу. Найголовніше, що кошти на цю дорогу були виділені ще в грудні і ремонт іде. А два тижні тому, коли Гройсман був на цій же трасі, ні про які 40 млн Саакашвілі не говорив. Завтра він скаже, що проблем з фінансуванням він вирішив.

НАК "Нафтогаз" написав листа "Газпрому" про початок переговорів про ціну на газ на наступний рік. Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв ще вчора пояснив, що кожного року в "Газпром" пишеться такий лист і починаються переговори. Більше того, він заявив, що російський газ будемо купувати лише тоді, коли він буде дешевшим за європейський. Але немає жодного політика-патріота, який би не почав нести якусь ахінею про російський газ.

Надія Савченко заявляє, що треба вести переговори напряму з Захарченком. Ми на повному серйозі починаємо обговорювати цю нісенітницю, замість того, щоб запитати: "А про що з ними говорити"?. Але це занадто складно, особливо зрадофілам, у яких ламається картина світоустрою. І шкода, що Тимошенко ні слова не каже про цю переговірну вакханалію, бо всі почали говорити, що не вона головний агент Медведчука, а Надія Савченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада