"Жертовний" Квіташвілі обіцяє лишитися в Україні й допомагати наступнику

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, який написав заяву про відставку, назвавши це "жертвою", не збирається виїжджати з України
Depo.Влада
2 липня 2015 19:28
ФОТО: depo.ua

"Я нікуди не виїжджаю, я залишаюся в Україні. Я готовий допомагати у всьому тій команді і тому новому міністрові, який прийде після мене. Я хочу, аби в Україні з'явився прецедент, коли одна людина йде без істерик, без обвинувачень і передає справи новій людині", - сказав Квіташвілі, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Він розповів, що коли очолив міністерство у грудні, то думав, що законодавча і виконавча влада - працюватимуть разом.

"На жаль, так не вийшло. Виконавча влада працювала дуже злагоджено, а проблема в законодавчій владі", - сказав міністр.

За словами Квіташвілі, ситуація, що склалася, коли блок, який висував його на посаду міністра, ініціював питання щодо його відставки, неприємна, оскільки, він як людина цілеспрямована хотів довести почату справу до кінця.

"Я дуже жалкую, що така ситуація склалася саме в той момент, коли залишився дуже маленький крок - перестрибнути і змінити систему закупівель", - зазначив Квіташвілі.

За його словами, зміни у владі і зміна міністрів не є проблемою, головне - аби була спадкоємність у реформах, щоб нова людина, яка прийде на посаду міністра, продовжила впровадження принципів реформування, які почала його команда.

Квіташвілі додав, що прийняв рішення про відставку, оскільки, на його думку, подальше перебування на посаді могло нашкодити розпочатій ним справі і країні загалом.

"Якщо моя відставка призведе до того, що Верховна Рада проголосує за ті законопроекти, які готові, я буду дуже радий. Я готовий "принести себе в жертву", - резюмував Квіташвілі.

Нагадаємо, що сьогодні Квіташвілі особисто сказав, що написав заяву про відставку

30 червня лідер парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, виступаючи в парламенті заявив, що його політсила має багато питань у зв'язку з катастрофічною ситуацією в Міністерстві охорони здоров'я" і що БПП "не може терпіти тієї бездіяльності, яка відбувається в цьому важливому для десятків мільйонів українців відомстві".

В той же день Олександр Квіташвілі заявив, що ініціатива про його відставку лобіюється через реформування системи закупівель лікарських засобів.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.