"Засекречені свідки" про справу Сенцова-Кольченка дізнались з телевізора

У Росії на суді у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка в понеділок завершили допит "засекречених" свідків, які посилались на інформацію з російських медіа
Depo.Влада
3 серпня 2015 21:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

Як випливає зі свідчень "засекречених свідків", про плани "Правого сектора" вони дізнавались із центральних каналів російського телебачення та інтернету.

Свідок Кирилов, відповідаючи на запитання, що йому відомо про "Правий сектор", зазначив, що "планували теракти, яким запобігли спецслужби Росії". При цьому він послався на ЗМІ, які розповідали про підготовку таких терактів.

Свідок Смирницька не відповіла на запитання адвоката Дінзе про те, як вона трактує події в Криму, пославшись на те, що це "особисте". За словами Смирницької, Сенцов трактував події як захоплення Криму. "Він приїхав, коли почалась революція", - сказала вона. На уточнююче запитання адвоката Дінзе про те, чи була революція, Смирницька зазначила, що це була "русская весна".

Судове засідання у Північно-Кавказькому окружному військовому суді у справі Сенцова і Кольченка продовжиться у вівторок.

Нагадаємо, ключовий свідок обвинувачення на суді відмовився свідчити проти Сенцова і Кольченка. Він пояснив, що попередні свідчення дав під тиском.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua