"Замість реформ одесити півтора року спостерігали за будівництвом політичної кар'єри Саакашвілі", - голова Одеської облради Урбанський

В Одеській облраді прокоментували заяву Михеїла Саакашвілі про відставку
Depo.Влада
7 листопада 2016 19:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Думскую".

Так, глава облради Анатолій Урбанський зазначив, що Саакашвілі покликали в Україну допомогти проводити реформи, але замість реформ одесити півтора року спостерігали за будівництвом політичної кар'єри губернатора.

"Вже сьогодні реформи президента дають перші плоди, але, на жаль, не в Одеській області. Він дуже багато говорив про дорогу Одеса - Рені. Йому дали всі важелі, повноваження, доходи з митниці, які могли бути спрямовані на будівництво доріг. Але замість цього він вибрав піар в наметі. Одеса - морські ворота України, тут найсильніша митниця. Але Саакашвілі просив гроші на дорогу з бюджету. В результаті гроші знайшли. Їх виділили з державного бюджету завдяки зусиллям президента Петра Порошенка, а не величезної кількості інвесторів, про яких так багато говорив Михеїл Ніколозович", - вважає Урбанський.

Глава облради передбачає, що незабаром в Україні з'явиться ще одна партія під проводом Саакашвілі.

"У Грузії Михеїл Ніколозович програв вибори - два рази в парламент, президентські і місцеві. У себе на батьківщині Саакашвілі - політичний лузер. Я переконаний, що дуже скоро українцям стане ясно, хто він такий насправді. Всі побачать його справжнє обличчя. Як і грузини - українці дадуть такому лідеру свою оцінку", - зазначив Анатолій Урбанський і додав, що в облраді чекають оцінки президента України Петра Порошенка з приводу висловлювань Михеїла Саакашвілі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада