"Загадка Охендовського": Кривий Ріг отримав більше бюлетенів, ніж було виготовлено

Кількість бюлетенів, які отримали виборчі комісії у Кривому Розі, дивним чином виявилась більшою за кількість виготовлених бюлетенів
Depo.Влада
20 листопада 2015 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, передає depo.ua.

Зокрема, про це свідчить протокол Криворізької міської виборчої комісії, який оприлюднив депутат.

"Загадка Охендовського": Кривий Ріг отримав більше бюлетенів, ніж було виготовлено - фото 1

Соболєв також зазначив, що перебуває наразі в Адміністративному суді Дніпропетровської області "разом зі справжнім переможцем Юрієм Милобогом".

За його словами, команда юристів "Самопомочі" просить суд скасувати це рішення Криворізької комісії та розпустити виборчу комісію у Кривому Розі. 

Загадка для Охендовського, Шокіна та Ко.Як кількість бюлетенів, які отримали виборчі комісії, може бути більшою за кіл...

Posted by Єгор Соболєв on 20 листопад 2015 р.

Нагадаємо, 16 листопада Криворізька міська виборча комісія встановила результати виборів. З перевагою 752 голоси переможцем другого туру оголошений кандидат від "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул. 17 листопада інформація про переможця була розміщена на сайті ЦВК.

За словами представників Юрія Милобога, ТВК навмисно затягувала процес прийняття скарг. Зрештою декілька скарг було зареєстровано, але не всі розглянуті. Наступного дня відбувся перерахунок голосів на одній з звичайних дільниць у Інгулецькому районі.

Сьогодні у Дніпропетровському окружному адміністративному суді відбувається розгляд засідання за позовом Милобога, який вимагає перерахунку голосів на спецдільницях у Кривому Розі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада