"Явка обов'язкова". Гройсман наказав усім нардепам завтра вирішити долю Клюєва і Мельничука

Завтра зранку кожен народний депутат України має прийти до сесійної зали і визначитися голосуванням, чи давати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Сергія Клюєва і Сергія Мельничука
Depo.Влада
2 червня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua

Про сказав заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, закриваючи вечірнє засідання парламенту, передає depo.ua.

"Явка 100% - обов'язкова", - закликав спікер колег.

Він додав, що рішення регламентного комітету щодо вказаних нардепів вже роздаються парламентарям.

Як повідомляв depo.ua, питання позбавлення депутатської недоторканності Клюєва і Мельничука Рада розгляне завтра о 10:30.

Нагадаємо, що регламентний комітет Верховної Ради з минулого тижня не міг визначитися, чи можна рекомендувати парламенту зняти недоторканність з Сергія Клюєва, хоча і визнав недостатніми докази Генпрокуратури.  Що ж до Сергія Мельничука, який звинувачується у стовренні злочинного угрупування, 29 травня члени регламентного комітету Верховної Ради України вирішили, що його  можна притягнути до кримінальної відповідальності, але не арештовувати.

Сьогодні Гройсман вирішив відправити подання ГПУ проти Клюєва назад у комітет.

У свою чергу Регламентний комітет Верховної Ради  нарешті визнав законним подання Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканості з Сергій Клюєва та Сергія Мельничука і рекомендув винести його на розгляд парламенту

12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Він підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч. 5 ст.191 (привласнення або розтрата чужого майна), ч. 2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.