"Якщо уряд не почне прислухатися до підприємців, це закінчиться бідою для країни", - Віктор Галасюк

Голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики звернувся до Міністерства економічного розвитку та торгівлі з пропозицією погодити пріоритетні законопроекти, які будуть винесені на розгляд Верховної Ради
Depo.Влада
5 липня 2016 11:40
ФОТО: depo.ua

Віктор Галасюк повідомив, що, зокрема, йдеться про законопроекти про створення Експортно-кредитного агентства, про безперебійне забезпечення металургійних заводів сировиною, про інвестиційні стимули для нових виробництв в індустріальних парках, про міжнародну кооперацію та розвиток вітчизняного літакобудування, про здешевлення деревообробного обладнання, а також про фінансову реструктуризацію заборгованості для порятунку "Південмашу", передає depo.ua.

Голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики зазначив, що деякі з цих законопроектів заплановані до розгляду парламентом вже цього тижня.

Віктор Галасюк наголосив на неприпустимості того, щоб глава МЕРТ Степан Кубів при визначенні пріоритетів економічної політики орієнтувався виключно на Міжнародний валютний фонд. "Якщо уряд не почне прислухатися до українських підприємців, промисловців, а буде слухати тільки МВФ, це закінчиться бідою і для уряду, і для країни!" – заявив Віктор Галасюк.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада