«Вибирайте по совісті»: Порошенко звернувся до українців напередодні виборів

Президент України Петро Порошенко закликав українців прийти на виборчі дільниці для того, щоб обрати нову Верховну Раду
Depo.Влада
25 жовтня 2014 16:51
ФОТО: depo.ua
«Вибирайте по совісті»: Порошенко звернувся до українців напередодні виборів
«Вибирайте по совісті»: Порошенко звернувся до українців напередодні виборів

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент заявив, що розпустив Раду через її «надзвичайно низький реформаторський потенціал».

Глава держави зазначив, що для реалізації розробленої стратегії реформ потрібна не лише його політична воля, але і «реформаторська більшість» у Верховній Раді.

«Моя команда вже підготувала проект коаліційної угоди. У її основі лежить «Стратегія-2020». Це розроблений нами план змін, реалізація якого забезпечить впровадження європейських стандартів життя і гідне місце країни у світі. До 2020 року Україна має бути готова подати заявку на членство в Європейському союзі», - заявив Порошенко.

Президент закликав українців «вибирати по совісті» і пам'ятати, що голосування за гроші відтепер є злочином «не лише тих, хто купує, але і тих, хто продає».

«Вимірювати свій голос гривнями - значить, торгувати Батьківщиною. Це стократ протизаконно і гріховно в умовах, коли десятки тисяч людей ризикують життям, захищаючи Батьківщину. Найважливіша наша мета - мир. Наші доблесні воїни звільнили від терористів більшу частину Донбасу - і там завтра теж відбудуться вибори», - додав глава держави.

Він зазначив, що тільки шляхом політичного врегулювання Україна зможе повернути втрачені території.

«Можна штурмом узяти Донецьк так, щоб не знищити його? Це місто чуже для Путіна. А для мене воно - наше, рідне, українське, і живуть там узяті в заручники мої співвітчизники. Тому ніяке критиканство, - яким би гострим і болісним воно не було, - не зупинить мене від пошуку мирного виходу з ситуації, що склалася», - заявив президент.

Він додав, що рішення про припинення вогню пішло на користь обороноздатності країни.

«Усі чотири бронетанкові заводи працюють на АТО у три зміни. І сьогодні ми значно сильніші, ніж півтора місяці тому. Не дай Бог, але нехай тільки сунуться!», - заявив Порошенко.