"Войовничий інтелігент" Барна пояснив, що "обіймав" Яценюка заради великого добра

Народний депутат Олег Барна пояснив, чому зірвав звіт прем'єр-міністра Арсенія Яценюка у Верховній Раді
Depo.Влада
24 грудня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Біда України в тому, що в нас інтелігенція не повна, розмальована, фальшива, бо саме завдяки цій фальшивій інтелігенції, 24 роки ми не можемо побудувати України. Проти лому діє тільки лом. Інтелігенти зараз потрібні, але вони повинні бути войовничими. Щоб перемогти зло, окрім як бути освіченим і мудрим, треба ще боротися з ним. Коли ворог, звір і бандит входить у твою сім'ю, інтелігенція та толерантність повинна висуватися на другий план.

Ти повинен включати підсвідомо систему захисту, і вона може бути далеко не інтелігентна. Я дуже толерантна людина, але моя толерантність закінчується, коли починається хамство, брехня, цинізм і особливо дії, які йдуть не на користь держави Україна. Я вважаю, що треба іноді зробити мале зло, щоб в кінці перемогло велике добро", - заявив Барна.

Нагадаємо, у Раді 11 грудня слухали звіт уряду, за підсумками якого прогнозувалися кадрові рішення. Проте в парламенті зав'язалася бійка.

Інцидент у Раді під час звіту уряду виник через нестриману поведінку депутата від БПП Олега Барни. Барна підскочив до трибуни, де стояв Яценюк, дав йому квіти, після чого спробував виштовхати Яценюка з-за трибуни.

Голові фракції БПП Юрію Луценку довелося вибачитися за свого депутата. Згодом Барна був виключений з фракції БПП.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада