Луценко нагадав, чим займався Ляшко в 90-х

Лідер фракції БПП Юрій Луценко нагадав лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку про його "відсидку" в 90-х
Depo.Влада
18 вересня 2015 10:31
ФОТО: depo.ua

Про це Луценко розповів під час свого виступу у Верховній Раді, передає depo.ua.

"У далекому 1992 році в кабінет начальника МРЕВ Харківської області, зайшла людина у формі полковника міліції, показала посвідчення помічника міністра внутрішніх справ Василишина на ім'я Олега Ляшка, після цього викликала нещасного капітана Дмітрієва, заступника директора станції Холодуху, директора станції ... пояснила, що в них в кабінеті генерали стоять в черзі, що вони сміють запізнюватися на розмову з такою особою. В результаті "полковничого наганяя" цей "новий ревізор" отримав безкоштовну "Волгу" ... Капітан Дмітрієв безоплатно перегнав її в Київ на виділену службову двокімнатну квартиру новоявленого 25-річного полковника міліції. Але жадібність підвела цього полковника, бо в серпні він знову приїхав, і вимагав "Волгу" вже кольору слонової кості. І тут його й взяли на гарячому.

При обшуку в його квартирі знайшли, а це 1992 рік, холодильник "Філіпс", відео магнітофон "Самсунг", багато грошей, за що 4 грудня 1994 року суд визнав цього афериста Ляшка винним у розкраданні державних коштів колективного майна у розмірі 2,5 мільйона карбованців. Ще тих "твердих" карбованців. ... Самовільне захоплення влади ... Підробка документів. Йому світило 10 років.

Але всі дивились на нього і сміялися - молодий пацан, такий класний аферист - і дали йому всього шість років. Суд змінив статтю на фінансове шахрайство і махінації. І по амністії Олег Валерійович вийшов з колонії. І зайнявся політикою. Став писати опозиційні речі, працювати в "Батьківщині", потім на нього за це подавали в суд, і він виграв цей суд, і всім зараз розповідає, що він переміг. Але не за тими статтями. Він був і є аферистом, артистом. Але сьогодні цей артистизм валить країну", - розповів Луценко. 

"Він веде політичну корупцію. Він бере в рота багато поганих слів. Треба припинити це. Треба відповідати за свої вчинки. Є заява про корупцію? Вперед - в прокуратуру. Там давно чекають", - звернувся до Ляшка Луценко. 

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua