"Вільні люди" закликають бойкотувати "Інтер"

Активісти всеукраїнської мережі "Вільні люди" звернулися з відкритим листом до українських політиків, представників влади, правоохоронців та громадянського суспільства з вимогою ігнорувати телеканал "Інтер"
Depo.Влада
21 вересня 2016 12:32
ФОТО: depo.ua

Вони закликають не давати коментарів журналістам, не брати участі в ефірах телеканалу, адже редакційна політика цього засобу масової інформації на чолі з одіозним Ігорем Шуваловим, на думку громадськості,  абсолютно відповідає критеріям та ідеям кремлівської пропаганди, передає depo.ua.

Також активісти вважають, що політика "Інтеру" напряму загрожує інформаційній безпеці України, бо неодноразово була помічена ретрансляція російської пропаганди, ідей "русского мира", маніпулювання свідомістю глядачів та перекручування фактів.

Зі свого боку,  "Вільні люди", слідкуватимуть за ефірами телеканалу, а осіб, які співпрацюватимуть з пропагандистами "Інтеру"  вважатимуть зрадниками національних інтересів України.

Результати відповідного моніторингу регулярно публікуватимуться в інформаційному  просторі.

Відкритий лист можна знайти за посиланням :  goo.gl/h2zQrK.

Нагадаємо,  що 4 вересня під будівлею телеканалу "Інтер" на вул. Щусєва,  26 активісти влаштували пікет, підпалили шини. На одному з поверхів почалась пожежа, з будівлі евакуювали людей. Пожежники загасили полум'я, повідомивши, що ніхто не постраждав.

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що серед учасників пікету студії "Інтера" були колишні бійці Збройних Сил.

У свою чергу, менеджмент "Інтер Медіа Груп" в оприлюдненій заяві вимагав реакції на пожежу від президента, генпрокурора та СБУ.

5 вересня зранку пікетники випустили з приміщення працівників телеканалу тільки через стоврений поліцією коридор

6 вересня зранку блокування продовжилося, активісти навіть підігнали "КамАЗ" до "Інтера", однак після обіду висунули ультиматум звільнити з каналу головного політтехнолога і розійшлися на 5 днів.  Цього не сталося, але головою правління телеканалу "Інтер" замість Єгора Бенкендорфа стала Катерина Шкуратова.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада