"Вибори" на окупованому Донбасі і амністію бойовикам перенесуть, – Кононенко

Нелегітимні вибори на окупованих територіях Луганської і Донецької областей будуть перенесені, а амністія для бойовиків – відкладена
Depo.Влада
5 жовтня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, коментуючи результати переговорів "нормандської четвірки" у Парижі, передає depo.ua.

"Попри тиск інших членів "четвірки", ухвалене рішення, що "вибори" будуть перенесені. І далі ситуація буде розвиватися навколо виконання закону про особливості місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях, і коли будить виконуватися ті критерії, які там прописані, тоді будуть проведені вибори", - сказав Кононенко.

Він додав, що представники "четвірки" вимагали невідкладної амністії сепаратистів. 

"Але це питання було відкладене у часі за наполяганням нашої делегації до того часу, коли будуть виконані критерії у цьому законі", - сказав Кононенко.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко 4 жовтня заявив, що президент Росії Володимир Путін на переговорах "нормандської четвірки" у Парижі пообіцяв сприяти скасуванню фейкових виборів окупованих регінах Донеччини і Луганщини.

Останні новини про резонансні судові справи читайте у рубриці Влада.depo.ua.