"Ватні" громади Криму дістають Пан Гі Муна скаргами на блекаут

Національні громади окупованого Криму відправили нове звернення до ООН з вимогою покарати винних в енергетичній блокаді півострова
Depo.Влада
26 грудня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова національно-культурної автономії болгар Криму Іван Абажер, передає Depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"Ми відправили двома шляхами: перший - через МЗС Російської Федерації, а другий - через відому світову пошту безпосередньо Пан Гі Муну, і було отримано підтвердження, що лист отримано. Ми тепер чекаємо відповіді, як відреагує ООН на наше звернення ", -  розповів він.

За словами болгара, національні громади Криму збираються і надалі звертатися до різних міжнародних організацій з метою привернути увагу світової громадськості на "упереджене ставлення до кримчан".

Нагадаємо, що за часів каденції Пан Гі Муна до нього звернулися прокремлівські національні громади окупованого Криму  із закликом провести розслідування і покарати винних в енергоблокаді півострова. Однак представництво ООН на Росії відмовилося приймати документ, пояснивши, що у них немає на це прав.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада