"Укрзалізниця" закликала Зіброва не гарцювати на коліях, щоб не скінчити кар'єру

"Укрзалізниця" закликала відомого українського співака Павла Зіброва не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах
Depo.Влада
27 квітня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua
"Укрзалізниця" закликала Зіброва не гарцювати на коліях, щоб не скінчити кар
"Укрзалізниця" закликала Зіброва не гарцювати на коліях, щоб не скінчити кар'єру

Залізничники обурені поведінкою народного артиста, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу держпідприємства.

"Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок – грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті. Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування", – вважають залізничники.

В "Укрзалізниці" зазначили, що недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар’єри або до перерв у гастролях через травмування.

"Зокрема, через власну необережність та невиправданий ризик з початку 2016 року на залізничному транспорті травмувалося 190 осіб, з них 118 людей загинуло. У минулому році було 169 випадків, з них 103 – зі смертельним наслідком. Шановний Павле Миколайовичу, ми сподіваємося, що Ви більше не порушуватимете правила безпеки та завжди обиратимете для подорожей залізницю", – зазначили на держпідприємстві.

Нагадаємо, що сьогодні Зібров  з'явився у кліпі гурту "Плюшевий Бруклін" та зачитав реп. У пісні головним приспівом стали слова - "Польська залізниця лова-лова, зробіть керівником Павла Зіброва".

Зазначимо, що 20 квітня Кабінет Мінстрів України призначив поляка Войцеха Бальчуна генеральним директором ВАТ "Укрзалізниця". До цього  Бальчун вже  чотири роки очолював наглядову раду польських авіаліній Lot. Він не раз входив в топ-10 і топ-20 керівників Польщі. 

Крім того, відомо, що Балчун є лідером і гітаристом найуспішнішого в Польщі рок-бенду Chemia.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада