"Укрзалізниця" визнала незаконним і небезпечним потяг Луганськ – Ростов

Плани ватажків окупованих територій Луганської області запустити потяг Луганськ – Ростов є незаконними
Depo.Влада
9 вересня 2015 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

"Самостійно організовувати рух поїзда на самопроголошеній загарбаній території - це загроза для безпеки пасажирів. "Укрзалізниця" не взаємодіє з "владою" "ЛНР" і не має жодного відношення до організації руху поїзда з Луганська до Ростова", - наголосили залізничники.

Вони додали, що курсування поїзда у зазначеному сполученні не було погоджено законним шляхом на останньому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД і Балтії, що відбулося у травні 2015 року у Мінську.

"Задля безпеки пасажирів "Укрзалізниця" нині не здійснює рух пасажирських поїздів до Луганська, а обмежила його до станцій Артемівськ та Лисичанськ. Так, щоденно курсують поїзди: №224/206-205/223 Харків-Костянтинівка-Артемівськ, 532/531 Київ - Лисичанськ та №609/610 Харків - Лисичанськ", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, що бойовики розробляють проект запуску пасажирського потяга з Луганська до Ростова. За словами ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького, планується "доставляти людей до кордону з Росією, а потім Росія буде чіпляти свої електровози і доставляти пасажирів до Ростова".

Більше новин Донбасу читайте у рубриці Донбас.depo.ua.