"Укрзалізниця" платитиме гроші залізничникам, які працюють на сепаратистів

Працівникам, які перейшли з ДП "Донецька залізниця" до регіональної філії "Укрзалізниці" "Донецька залізниця", почали виплачувати заборгованість із заробітної плати. Це стосується й тих, хто працює на окупованих територіях
Depo.Влада
17 червня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, вже погашено частину заборгованості 8 працівникам регіональної філії – виплачено по одному посадовому окладу. Загалом уже до регіональної філії перейшло на роботу більше 20 колишніх працівників ДП "Донецька залізниця", їм теж незабаром почнуть повертати заборговані кошти.

У прес-службі зазначили, що працівники отримуватимуть кошти навіть якщо вони перебувають на окупованій території.

Там зазначили, що наразі розроблений алгоритм погашення заборгованості із заробітної плати працівникам, які перейшли з ДП "Донецька залізниця" до регіональної філії. Кошти повертатиме регіональна філія "Донецька залізниця" лише після переведення до неї працівників на роботу. Заборгованість із заробітної плати виплачуватиметься щомісячними платежами в розмірі одного посадового окладу до повного її погашення.

Сума заборгованості з виплати зарплати кожному переведеному працівнику, яка підлягає погашенню, визначається згідно з довідкою про заборгованість, передавальними відомостями щодо заборгованості та підтверджується передавальними актами заборгованості з виплати заробітної плати та податків до бюджету.

Такий алгоритм погашення заборгованості із зарплати працівникам ДП "Донецька залізниця", які переводяться до регіональної філії, було погоджено на спільних нарадах Міністерства інфраструктури України, СБУ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і ПАТ "Укрзалізниця".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада