"Укроборонпром" вироблятиме власні боєприпаси за півтора року

"Укроборонпром" готовий запустити завод з виробництва боєприпасів для потреб української армії в разі отримання фінансування
Depo.Влада
3 січня 2017 18:53
ФОТО: depo.ua
"Укроборонпром" вироблятиме власні боєприпаси за півтора року
"Укроборонпром" вироблятиме власні боєприпаси за півтора року

Про це заявив заступник голови державного концерну "Укроборонпром" Володимир Коробов, передає Depo.ua з посиланням на LB.

За словами заступника глави оборонного концерну, зараз українські вояки використовують ті боєприпаси, які є на складах зберігання. "Звісно, вони не вічні, та й склади не бездонні. Тому нами розроблено програму, відпрацьовано всі проекти і рішення з виробництва боєприпасів. Передано все до Кабінету міністрів", - сказав він.

При цьому чиновник зазначив, що власних коштів "Укроборонпрому" не вистачить для реалізації цього проекту і тому в держконцерні очікують фінансування з бюджету країни. За словами Володимира Коробова, завод зможе виробляти не тільки боєприпаси пострадянського зразка, але й стандарту НАТО. У разі отримання коштів виробництво боєприпасів може бути розпочато вже через 18 місяців після запуску проекту.

Нагадаємо, єдиним в Україні підприємством з виробництва боєприпасів був Луганський патронний завод, що нині знаходиться на окупованій терористами території.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада