"Укроборонпром" відкриває офіс для представництва НАТО

Відтепер фахівці НАТО і "Укроборонпрому" працюватимуть буквально пліч-о-пліч: в стінах Концерну створений офіс консультаційної підтримки Північноатлантичного альянсу
Depo.Влада
1 квітня 2016 20:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі Укроборонпрому, передає depo.ua.

Пріоритетом співпраці стане розробка дорожньої карти переходу української оборонної промисловості на стандарти НАТО і поглиблення партнерства з країнами-членами Альянсу.

"Ми ще більше поглиблюємо співпрацю наших підприємств з НАТО і впроваджуємо стандарти НАТО виробництво військової техніки. Робота відповідного представництва наших партнерів істотно прискорить ці процеси і виведе нашу співпрацю на якісно новий рівень", - прокоментував відкриття офісу заступник генерального директора "Укроборонпрому" Артур херувимів.

Старший радник з питань логістики та стандартизації Офісу зв'язку НАТО в Україні Мирослав Пелікан, для якого в "Укроборонпрому" обладнали спеціальне приміщення, підтвердив, що НАТО зробить все можливе, щоб сприяти українській військовій промисловості перейти на якісно новий рівень, при цьому співпраця розгорнута не тільки з "Укроборонпромом", а й усіма силовими структурами держави.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада