"Укренерго" зібралося відремонтувати електроопори на Херсонщині за чотири дні

Бригади держпідприємства "Укренерго" готові протягом чотирьох діб ліквідувати наслідки вибухів електроопор в Херсонській області
Depo.Влада
22 листопада 2015 23:54
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні оперативного штабу під керівництвом голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Путілова сьогодні повідомив керівник Херсонських магістральних електромереж "Укренерго" Ігор Босько, повідомляється на сайті Херсонської ОДА.

За його словами, після надходження команди з головного офісу бригади "Укренерго" готові протягом 40 хвилин виїхати в Генічеський та Чаплинський райони для відновлення та заміни пошкоджених опор високовольтних ліній електропередач, якими подається електроенергія на тимчасово окуповану територію АРК Крим.

Також він додав, що на даний момент ремонтні бригади і техніка підприємства знаходяться на базі в Новій Каховці.

"Техніка і матеріали готові. Бригади "Укренерго" готові протягом чотирьох діб ліквідувати наслідки вибухів", - сказав Босько.

"Коли це відбудеться, залежить від результатів переговорних процесів, які ведуть ініціатори блокади з керівництвом країни. Зараз вдалося досягти домовленості з активістами енергетичної блокади про допуск технічної бригади підприємства, яка здійснюватиме об'їзд знеструмлених ліній, щоб мати можливість контролювати стан мереж", - сказано в повідомленні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада