"Це ганьба": Гройсман доручив провести службову перевірку НАЗК

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав ганьбою зрив запуску електронного декларування та пообіцяв провести службову перевірку

Про це він заявив під час засідання Кабміну, передає depo.ua.

"Я би хотів сьогодні торкнутись питання електронних декларацій, те, що я спостерігав, що відбувалось з електронними деклараціями це просто ганьба. 

За декілька тижнів з цієї трибуни НАЗК проінформувало нас про те, що все готово, ми всім забезпечені, ми запускаємось і потім за день до запуску е-декларацій починати цей фестиваль різнопланових думок, який призвів до того, що фактично запуск 15 серпня був зірваний", - сказав Гройсман. 

Він додав, що такий підхід є неприйнятним.

"Я хочу сьогодні почути голову НАЗК. Незалежно відібрану, незалежно призначену. Я дам доручення провести службову перевірку, але моя мета сьогодні - не службова перевірка, моя мета - щоб з 1 вересня запустили ви електронне декларування, я цього вимагаю", - додав Гройсман. 

Нагадаємо, що раніше Нацагентство з питань держслужби направило в Кабмін результати службової перевірки щодо встановлення осіб, причетних до запуску несертифікованої системи електронного декларування.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада