"Це ганьба": Гройсман доручив провести службову перевірку НАЗК

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав ганьбою зрив запуску електронного декларування та пообіцяв провести службову перевірку
Depo.Влада
23 серпня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час засідання Кабміну, передає depo.ua.

"Я би хотів сьогодні торкнутись питання електронних декларацій, те, що я спостерігав, що відбувалось з електронними деклараціями це просто ганьба. 

За декілька тижнів з цієї трибуни НАЗК проінформувало нас про те, що все готово, ми всім забезпечені, ми запускаємось і потім за день до запуску е-декларацій починати цей фестиваль різнопланових думок, який призвів до того, що фактично запуск 15 серпня був зірваний", - сказав Гройсман. 

Він додав, що такий підхід є неприйнятним.

"Я хочу сьогодні почути голову НАЗК. Незалежно відібрану, незалежно призначену. Я дам доручення провести службову перевірку, але моя мета сьогодні - не службова перевірка, моя мета - щоб з 1 вересня запустили ви електронне декларування, я цього вимагаю", - додав Гройсман. 

Нагадаємо, що раніше Нацагентство з питань держслужби направило в Кабмін результати службової перевірки щодо встановлення осіб, причетних до запуску несертифікованої системи електронного декларування.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада