«Тіні» в Донецьку помстилися лікарю, який кастрував українських полонених бійців

Командир українських партизанських загонів «Тіні», які діють на окупованій території Донбасу, заявив про ліквідацію у ніч з 17 на 18 березня бойовика, який брав активну участь у тортурах над полоненими українськими солдатами і мирними жителями
Depo.Влада
20 березня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це командир українських партизанів Олександр Гладкий повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає depo.ua.

«Фролов Роман Олексійович (брав особливо активну участь у звірствах та знущаннях над населенням і полоненими солдатами ЗСУ України). Прив'язали до стовпа з табличкою «ворог Батьківщини і зрадник»,  щоб всі бачили, і скрутили йому шию», - повідомляє командир партизанів.

Також «Тіні» помстилися урологу районної поліклініки Донецька, який кастрував полонених українських вояків.

«А також лікар-уролог районної поліклініки м. Донецька (Кіровський район), який займався кастрацією наших бійців у полоні. Лікаря кастровано прямо в поліклініці, нехай мучиться. Око за око, зуб за зуб. За кожного нашого помстимося», - йдеться в повідомленні Гладкого.

Як повідомляв depo.ua, партизанський загін «Тіні» не припиняє підривну діяльність у тилу терористів «ДНР» та «ЛНР».

У середу, 18 березня, лідер партизанського загону «Тіні» Олександр Гладкий на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив про те, що його загін знищив п'ять бензовозів, дві зенітні установки, 18 «Уралів» зі снарядами, а також кілька одиниць транспорту з особовим складом і значну кількість вантажівок.