"Так в інформсфері ще ніхто не паскудив": Тимчук сподівається, що екс-заступницю Стеця судитимуть

Народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук прокоментував відставку заступника міністра інформаційної політики Тетяни Попової
Depo.Влада
3 серпня 2016 10:05
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Нешановна Тетяно Валеріївно! Так, як напаскудили ви в інформаційній сфері України за час перебування на своїй посаді (будучи, до речі, 100-відсотковою рекламницею і не маючи ніколи до журналістики жодного відношення), напевно, не паскудив ніхто. На вашій совісті (хоча про що я? Яка до біса совість у Попової?) прямі зливи інформації про дії сил АТО путінським шавкам через настільки підтримувані вами "незалежні ЗМІ". На вашій совісті - гноблення після невдалих спроб використання в особистих цілях волонтерські інформаційні проекти, а також цькування патріотичних ресурсів. На вашій совісті - повний провал інформаційної політики України під час війни, в тому числі "інформаційної", з настільки могутнім противником, як Росія", - заявив Тимчук.

Він подякував Поповій, що вони вирішила піти зі своєї посади.

"Низький вам уклін за те, що ви нарешті вирішили перестати паскудити нашій державі з висоти свого чиновницького крісла. Якщо, звичайно, ви не повторите подвиг вашого шефа Юрія Стеця, котрий теж вельми давно "подав у відставку", красиво пропіарився, та тільки так в цю відставку і не пішов", - написав нардеп.

Тимчук також пообіцяв сприяти правоохоронцях у вивченні діяльності Попової.

"Я не тримаю на вас зла на те, що особисто ви рік тому організували цькування в ЗМІ на мене ("агент ФСБ" і ін.). Мені на це наплювати. Але мені не байдуже те, що саме ви використовували нинішню війну з Росією в особистих, корисливих цілях. І я щиро сподіваюся, що ваша відставка розв'яже руки правоохоронним органам, які "соромляться" чіпати високих чиновників. В цьому ми обіцяємо їм повне сприяння - а "досьє" ваших оборудок є, будьте спокійні", - запевнив нардеп.

Нагадаємо, сьогодні вранці заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова заявила, що полишає свою посаду

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада