"Свободівці" у Львові співпрацювали з російським державним банком (ДОКУМЕНТ)

У Львові колишній нардеп від всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Кривецький і його бізнес-партнер Олександр Веремеєнко здавали приміщення в оренду "Сбербанку Росії"
Depo.Влада
16 жовтня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua
"Свободівці" у Львові співпрацювали з російським державним банком (ДОКУМЕНТ)
"Свободівці" у Львові співпрацювали з російським державним банком (ДОКУМЕНТ)

Кривецький і Веремеєнко вели бізнес з росіянами до серпня 2015 року, однак "Ощадбанк Росії" через активні протести прихильників економічного бойкоту РФ був змушений покинути вигідно розташоване приміщення, передає depo.ua з посиланням на видання  Zaxid.net.

Видання відзначає, що політики зі "Свободи" багаторазово закликали до бойкоту російських товарів. Крім того, активісти контрольованої Кривецьким і Веремеєнком громадської організації "Розвиток суспільства" разом з іншими активістами пікетували філії "Сбербанку Росії" у Львові з вимогою закрити свій бізнес, обходячи при цьому головний філія в самому центрі міста.

Офіційно довести, що приміщення на Валовій, 4 належить Кривецькому стало можливо тільки після 6 жовтня, коли Мін'юст відкрив можливість повноцінного пошуку в держреєстрі прав на нерухоме майно.

Згідно з документами, Ігор Кривецький та Олександр Веремеєнко в травні 2008 року спільно придбали 359,9 кв. м у центрі Львова за 599,2 тис. грн.

"Свободівці" у Львові співпрацювали з російським державним банком (ДОКУМЕНТ) - фото 1

26 листопада 2010 вони уклали угоду про оренду з ВАТ "ДП Сбербанк Росії", яка, згідно з даними держреєстру, досі діє - до 24 листопада 2015 року. Офіційні орендодавці - Ігор Кривецький та Олександр Веремеєнко.

"Свободівці" у Львові співпрацювали з російським державним банком (ДОКУМЕНТ) - фото 2

На сьогодні майно Кривецького і Веремеєнка перебуває в арешті, який, згідно з державним реєстром, накладено ще в лютому 2012 року. За словами Костянтина Маловського, представника Олександра Веремеєнка, договір зі "Сбербанком Росії" був розірваний в серпні цього року. Тоді ж, у серпні, було укладено угоду про оренду з компанією "Roshen" на три роки. Однак, факт оренди "Roshen" на даний момент офіційно не підтверджений.

За словами прес-сектретаря "Свободи" Христини Равлюк, Кривецький був здивований, коли дізнався, що його приміщення здавалися в оренду російському банку.

"Коли я йому сказала, він здивувався, що це так. Він передав функції здачі в оренду юристам, а тому взагалі не займався цим. Це не його основне заняття", - сказала вона.

За даними держреєстру, Кривецький і Веремеєнко дійсно надали право управління майном члену партії "Свобода" Людмилі Височанській. Але вона його отримала тільки в 2012 році, через два роки після укладення угоди зі "Сбербанком Росії".

 

Більше новин про політику читайте у розділі Влада.depo.ua.